LESROOSTER

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Bodystep
Studio 1
09:00
09:30

RPM
RPM Zaal
09:00
10:00

Fast Fit
09:30
10:00
Bodypump
Studio 1
09:00
10:00
Bodystep
09:00
09:30

Bodybalance
Studio 2
09:00
10:00

CXWORX
Fitness Zaal
09:30
10:00
Bodycombat
Studio 1
09:00
10:00

Bodypump
Studio 2
09:00
10:00
Fast Fit
09:30
10:00
Bodypump
Studio 2
09:30
10:30
Fast Fit
10:00
10:30
Fast Fit
10:00
10:30
Fast Fit
10:00
10:30
RPM
RPM Zaal
10:00
11:00
Fast Fit
10:30
11:00
RPM
RPM Zaal
10:30
11:30
CXWORX
Fitness Zaal
11:00
11:30
Bodybalance
Studio 1
13:30
14:30
STREETDANCE
BT Mini's
15:30
16:15
(groep 3 t/m 5)

Seniorenfitness
Fitness zaal
15:30
16:30

STREETDANCE
Selectie
16:15
17:30
Seniorenfitness
Fitness zaal
15:30
16:30
STREETDANCE
BT Kids
15:45
16:15
(groep 6 t/m 8)
STREETDANCE
BT Junior
16:45
17:45
(klas 1 en 2)
STREETDANCE
Selectie
17:30
18:30

Kickboksen
Jeugd
18:00
19:00

STREETDANCE
BT Teen's
18:00
19:00
(vanaf klas 3)
STREETDANCE
Selectie
17:45
19:00

GRIT
Studio 1
18:30
19:00
Fast Fit
19:00
19:30

Bodybalance
Studio 2
19:00
20:00

Bodypump
Studio 1
19:00
20:00

RPM
RPM Zaal
19:00
20:00

Fast Fit
19:30
20:00
Bodypump
Studio 1
19:00
20:00

Bootcamp
Bootcamp
19:00
20:00

RPM
RPM Zaal
19:00
20:00

Kickboksen
Studio 2
19:30
20:30

GRIT
Studio 1
20:00
20:30
Bodycombat
Studio 1
19:00
20:00

Bodystep
Studio 2
19:00
20:00

Fast Fit
19:30
20:00
Sh'bam
Studio 2
19:00
20:00
Kickboksen
Studio 2
19:00
20:00

RPM
RPM Zaal
19:00
20:00
Bodycombat
Studio 2
20:00
21:00

Sh'bam
Studio 1
20:00
21:00
Fast Fit
20:00
20:30

Bodybalance
Studio 2
20:00
21:00

Bodypump
Studio 1
20:00
21:00

RPM
RPM Zaal
20:00
21:00
GRIT
Fitnesszaal
20:00
20:30

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
STREETDANCE
BT Mini's
15:30
16:15
(groep 3 t/m 5)
STREETDANCE
BT Kids
15:45
16:15
(groep 6 t/m 8)
STREETDANCE
Selectie
16:15
17:30
STREETDANCE
BT Junior
16:45
17:45
(klas 1 en 2)
STREETDANCE
Selectie
17:30
18:30

STREETDANCE
BT Teen's
18:00
19:00
(vanaf klas 3)
STREETDANCE
Selectie
17:45
19:00

Maandag

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Bootcamp
Bootcamp
19:00
20:00

Dinsdag

Geenevents uur beschikbaar!
Geenevents uur beschikbaar!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Fast Fit
09:30
10:00
Fast Fit
09:30
10:00
Fast Fit
10:00
10:30
Fast Fit
10:00
10:30
Fast Fit
10:00
10:30
Fast Fit
10:30
11:00
Fast Fit
19:00
19:30
Fast Fit
19:30
20:00
Fast Fit
19:30
20:00
Fast Fit
20:00
20:30

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Seniorenfitness
Fitness zaal
15:30
16:30
Seniorenfitness
Fitness zaal
15:30
16:30

Dinsdag

Donderdag

Geenevents uur beschikbaar!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Kickboksen
Jeugd
18:00
19:00
Kickboksen
Studio 2
19:00
20:00
Kickboksen
Studio 2
19:30
20:30

Dinsdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
CXWORX
Fitness Zaal
09:30
10:00
CXWORX
Fitness Zaal
11:00
11:30

Donderdag

Zondag

Geenevents uur beschikbaar!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
RPM
RPM Zaal
09:00
10:00
RPM
RPM Zaal
10:00
11:00
RPM
RPM Zaal
10:30
11:30
RPM
RPM Zaal
19:00
20:00
RPM
RPM Zaal
19:00
20:00
RPM
RPM Zaal
19:00
20:00
RPM
RPM Zaal
20:00
21:00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Bodycombat
Studio 1
09:00
10:00
Bodycombat
Studio 1
19:00
20:00
Bodycombat
Studio 2
20:00
21:00

Maandag

Woensdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Sh'bam
Studio 2
19:00
20:00
Sh'bam
Studio 1
20:00
21:00

Maandag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Bodypump
Studio 1
09:00
10:00
Bodypump
Studio 2
09:00
10:00
Bodypump
Studio 2
09:30
10:30
Bodypump
Studio 1
19:00
20:00
Bodypump
Studio 1
19:00
20:00
Bodypump
Studio 1
20:00
21:00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Vrijdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
GRIT
Studio 1
18:30
19:00
GRIT
Studio 1
20:00
20:30
GRIT
Fitnesszaal
20:00
20:30

Maandag

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Bodybalance
Studio 2
09:00
10:00
Bodybalance
Studio 1
13:30
14:30
Bodybalance
Studio 2
19:00
20:00
Bodybalance
Studio 2
20:00
21:00

Maandag

Woensdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Bodystep
Studio 1
09:00
09:30
Bodystep
09:00
09:30
Bodystep
Studio 2
19:00
20:00

Maandag

Woensdag

Donderdag

Geenevents beschikbaar!