LESROOSTER

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Bodystep
09:00
09:30

RPM
RPM Zaal
09:00
10:00

CXWORX
Fitness Zaal
09:30
10:00

Function
Fitness Zaal
09:30
10:00
Bodypump
Studio 1
09:00
10:00
Bodystep
09:00
09:30

Bodybalance
Studio 2
09:00
10:00

CXWORX
Fitness Zaal
09:30
10:00
Bodycombat
Studio 1
09:00
10:00

Bodypump
Studio 2
09:00
10:00

Function
Fitness Zaal
09:30
10:00
GRIT
09:00
09:30
Function
Fitness Zaal
09:30
10:00
Bodypump
Studio 2
09:30
10:30
CXWORX
Fitness Zaal
10:00
10:30
Fast Fit
Fast Fit
10:00
10:30
CXWORX
Fitness Zaal
10:00
10:30
RPM
RPM Zaal
10:00
11:00
RPM
RPM Zaal
10:30
11:30
CXWORX
Fitness Zaal
11:00
11:30
Bodybalance
Studio 1
13:30
14:30
STREETDANCE
gr. 3 t/m 5
15:30
16:15
Seniorenfitness
Fitness zaal
15:30
16:30
Seniorenfitness
Fitness zaal
15:30
16:30

STREETDANCE
Selectie Unstoppable
15:30
16:45
STREETDANCE
gr. 6 t/m 8
16:15
17:00
STREETDANCE
Selectie Extreme Vibe
16:45
18:00
STREETDANCE
klas 1&2
17:00
17:45
STREETDANCE
Selectie Explosion
17:45
19:00

GRIT
Studio 1
18:30
19:00
Karate
Jeugd
18:00
19:00
STREETDANCE
klas 3+
18:00
19:00
Function
Fitness Zaal
19:00
19:30

Bodybalance
Studio 2
19:00
20:00

Bodypump
Studio 1
19:00
20:00

CXWORX
Fitness Zaal
19:30
20:00
Bodypump
Studio 1
19:00
20:00

Karate
Volwassenen
19:00
20:00

RPM
RPM Zaal
19:00
20:00
Bodycombat
Studio 1
19:00
20:00

Bodystep
Studio 2
19:00
20:00

Function
Fitness Zaal
19:30
20:00
Bodypump
Studio 1
19:00
20:00

Sh'bam
Studio 2
19:00
20:00
Kickbocksen
Studio 2
19:00
20:00

RPM
RPM Zaal
19:00
20:00
Bodycombat
Studio 2
20:00
21:00

RPM
RPM Zaal
20:00
21:00

Sh'bam
Studio 1
20:00
21:00
GRIT
Studio 1
20:00
20:30

Kickbocksen
Studio 2
20:00
21:00
CXWORX
Fitness Zaal
20:00
20:30

Bodybalance
Studio 2
20:00
21:00

Bodypump
Studio 1
20:00
21:00

RPM
RPM Zaal
20:00
21:00

GRIT
Fitnesszaal
20:00
20:30

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Karate
Jeugd
18:00
19:00
Karate
Volwassenen
19:00
20:00

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Fast Fit
Fast Fit
10:00
10:30

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Seniorenfitness
Fitness zaal
15:30
16:30
Seniorenfitness
Fitness zaal
15:30
16:30

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Kickbocksen
Studio 2
19:00
20:00
Kickbocksen
Studio 2
20:00
21:00

Dinsdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
CXWORX
Fitness Zaal
09:30
10:00
CXWORX
Fitness Zaal
09:30
10:00
CXWORX
Fitness Zaal
10:00
10:30
CXWORX
Fitness Zaal
10:00
10:30
CXWORX
Fitness Zaal
11:00
11:30
CXWORX
Fitness Zaal
19:30
20:00
CXWORX
Fitness Zaal
20:00
20:30

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Function
Fitness Zaal
09:30
10:00
Function
Fitness Zaal
09:30
10:00
Function
Fitness Zaal
09:30
10:00
Function
Fitness Zaal
19:00
19:30
Function
Fitness Zaal
19:30
20:00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
RPM
RPM Zaal
09:00
10:00
RPM
RPM Zaal
10:00
11:00
RPM
RPM Zaal
10:30
11:30
RPM
RPM Zaal
19:00
20:00
RPM
RPM Zaal
19:00
20:00
RPM
RPM Zaal
20:00
21:00
RPM
RPM Zaal
20:00
21:00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Bodycombat
Studio 1
09:00
10:00
Bodycombat
Studio 1
19:00
20:00
Bodycombat
Studio 2
20:00
21:00

Maandag

Woensdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Sh'bam
Studio 2
19:00
20:00
Sh'bam
Studio 1
20:00
21:00

Maandag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Bodypump
Studio 1
09:00
10:00
Bodypump
Studio 2
09:00
10:00
Bodypump
Studio 2
09:30
10:30
Bodypump
Studio 1
19:00
20:00
Bodypump
Studio 1
19:00
20:00
Bodypump
Studio 1
19:00
20:00
Bodypump
Studio 1
20:00
21:00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
GRIT
09:00
09:30
GRIT
Studio 1
18:30
19:00
GRIT
Studio 1
20:00
20:30
GRIT
Fitnesszaal
20:00
20:30

Maandag

Dinsdag

Donderdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
STREETDANCE
gr. 3 t/m 5
15:30
16:15
STREETDANCE
Selectie Unstoppable
15:30
16:45
STREETDANCE
gr. 6 t/m 8
16:15
17:00
STREETDANCE
Selectie Extreme Vibe
16:45
18:00
STREETDANCE
klas 1&2
17:00
17:45
STREETDANCE
Selectie Explosion
17:45
19:00
STREETDANCE
klas 3+
18:00
19:00

Maandag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Bodybalance
Studio 2
09:00
10:00
Bodybalance
Studio 1
13:30
14:30
Bodybalance
Studio 2
19:00
20:00
Bodybalance
Studio 2
20:00
21:00

Maandag

Woensdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Bodystep
09:00
09:30
Bodystep
09:00
09:30
Bodystep
Studio 2
19:00
20:00

Maandag

Woensdag

Donderdag

No events available!